z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Z siatkarskiego piekła do siatkarskiego nieba

18/11/2011, dodał: Magda Polańska czytano: 1308 razy

W czwartek(17.11.2011) o godzinie 18.30 w Piekarach zespół MGKS MSZANKA rozegrał mecz w ramach 6 kolejki IV ligi siatkówki mężczyzn. Spotkanie zostało przełożone z soboty. Po drugiej stronie siatki stanęła drużyna SIEMASZKI PIEKARY - bardzo solidny zespół, który plasuje się w górnej części tabeli. Siatkarze MSZANKI niesieni falą ostatnich sukcesów podeszli bardzo skoncentrowani i zdeterminowani do spotkania.

Zwycięstwo MSZANKI 3:2 to mecz o dwóch obliczach. Pierwsze 2 sety to znakomita gra gospodarzy i wydawało się, że wrócimy pobici!!! Nic bardziej mylnego! MGKS MSZANKA to drużyna z charakterem. Gościnność skończyła się w 3 secie, który zdeklasowaliśmy przy wyśmienitej zagrywce kapitana zespołu, Michała Fifańskiego. Set zakończył się zdecydowanym zwycięstwem. Siemaszka po tym secie z opuszczoną głową wyszła do 4 seta, którego także znacznie przegrała. W tie-breaku nie mogło być już inaczej, to musiał być NASZ MECZ! Stare porzekadło siatkarskie się sprawdziło ,,Kto nie wygrywa 3:0, przegrywa 3:2". Na uwagę zasługuje wspaniała publiczność gospodarzy, która robiła kocioł na hali do ostatniej piłki.
"Cieszę się ogromnie, bo takie mecze rodzą zespół i ducha drużyny. Odrodzić się po 2 wyraźnie przegranych setach może tylko drużyna z charakterem i my go niewątpliwie posiadamy”- podkreślał po meczu trener, Artur Żaba.

Serdecznie dziękujemy trenerowi drużyny Siemaszki, Panu Rafałowi Mucha, za umożliwienie rozegrania meczu w tym terminie.
KOLEJNY MECZ ZOSTANIE ROZEGRANY 26 listopada o godz. 18.00 przy ZSM nr 1 w Mszanie Dolnej, gdzie MGKS MSZANKA zmierzy się z KS RYGLICE.