z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

Wygrana w chłodzie i deszczu

17/04/2012, dodał: Maciej Liberda czytano: 1600 razy

W pierwszym wiosennym meczu OSTRA podejmowała zespół URAN ŁUKOWICA. Nasza drużyna do spotkania przystąpiła trochę jakby nieśmiało, chyba pamiętali ostatnie 5:0 w Łukowicy.

Po pierwszych minutach gra stawała się coraz bardziej otwarta a piłkarze atakowali bramkę URANA coraz częściej ale nieskutecznie, większość strzałów lądowała nad poprzeczką. Pierwszą skuteczną akcję zakończył Krzysiu Masłowiec, kolejnego gola zdobył Fudro. Wynik ten nie zmienił się pomimo jeszcze kilku sytuacji strzeleckich. 2:0 do przerwy to 20% skuteczności. Po przerwie obraz gry uległ zmianie chłód, woda, zmęczenie i deszcz spowolniły grę teraz to goście coraz częściej zagrażali naszej bramce i na 20 min przed końcowym gwizdkiem zdobyli kontaktowego gola. Dulański znalazł słaby punkt w naszej obronie i celnie posłał piłkę do naszej bramki. Dokonane zmiany pozwoliły opanować sytuacje na boisku i w końcowych minutach wynik spotkania ustalił na 3:1 Łukasz Wacławik.
W sumie pomimo złych warunków atmosferycznych dobre szybkie spotkanie.  Ostrą reprezentowali:Rafał Bednarczyk, Lukasz Wacławik, Maciej Palarczyk, Marian Gacek, Adam Krzysztofiak, Tomasz Moskała, Marian Rzepka, Paweł Krzysztofiak, Mateusz Franczak, Krzysztof Masłowiec, Bogusław Fudro, Adam Samek, Stanisław Nawara, Grzegorz Kościelniak. Wygrana cieszy, brawo panowie. Artykuł powstał przy pamocy Marty Krzysztofiak.