z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

7:0 dla trampkarzy OSTREJ

25/04/2012, dodał: Maciej Liberda czytano: 3144 razy

W sobotę trampkarze udanie rozpoczęli sezon wiosenny, wygrywając u siebie ze STARÓWKĄ Stara Wieś 7:0(3:0). Mecz był szybki i ładny.Trampkarze pokazali to co by się chciało oglądać na wszystkich
meczach piłkarskich. Dynamiczne akcje, celne strzały, dużo goli, czysta
gra oraz to co najważniejsze korzystny wynik.

Brawo chłopcy.  OSTRĄ reprezentowali: Patryk Gacek, Filip Wenderlich, Bartłomiej Kocik(1 gol), Andrzej Fudala, Dawid Lach, Krystian Ślusarczyk, Przemek Dyduch, Potaczek Marcin, Dawid Bobariko, Krzysztof Biernat(2 gole), Jan Gil, Karol Kościelniak, Przemek Gacek, Jakub Czyszczoń, Damian Nieckula, Stanisław Kowal(1 gol), Piotr Knowa(3 gole). W niedzielę seniorzy podejmowali PŁOMIEŃ Limanowa. Po fatalnym początku kiedy to stracili dwie bramki, nasi piłkarze otrząsnęli się, uporządkowali grę zaczęli realizować przedmeczowe założenia no i nagle rywal jakby zmalał. Ostra coraz częściej atakowała bramkę przeciwnika a jedną z tych akcji na bramkę zamienił Marcin Rzepka. Po przerwie nerwowość udzieliła się zawodnikom obu drużyn, pojawiły się faule za nimi żółte kartki. Po jednym z nich z wolnego straciliśmy jedną bramkę. W drugiej połowie zdecydowanie więcej z gry mieli zawodnicy OSTREJ ale wykorzystali tylko jedną szansę. Wynik meczu ustalił na 2:3 Łukasz Wacławik. Wynik meczu mógł ulec zmianie na kilka minut przed końcem. Paweł Krzysztofiak ograł obrońców, ale faul taktyczny wykonany na nim przez ogranego obrońcę co prawda uchronił przed stratą gola Płomień ale Paweł musiał opuścić boisko na rękach kolegów. Czy o to w sporcie chodzi, mam wątpliwości. Piłkarzy trzeba pochwalić za dojrzałość i nieustępliwość w grze. Wynik przyjdzie z czasem.

Grali:P Krzysztofiak, A Krzysztofiak, M Gacek, S Nawara, K Masłowiec, Ł
Wacławik,  M Palarczyk, M Rzepka, J Świerk, Rafał Bednarczyk, D Łacny, G Kościelniak.

PS:Więcej zdjęć z meczów KS OSTRA znajdziecie na