z ostatniej chwili
UWAGA !!! Od 1 paździenika zmiana godzin pracy urzędu, PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA 7:30 - 15:30, CZWARTEK 10:00 - 18:00, PIĄTEK 7:00 - 15:00 W związku ze zmianą godzin otwarcia Urzędu zmianie ulegają godziny funkcjonowania KASY URZĘDU: WTOREK 8.00-12.00, ŚRODA 13.00-15.00, CZWARTEK 10.00-14.00
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności

RUGBY: Zwycięstwo z Juvenią i Spartą, porażka z Posnanią

31/05/2012, dodał: Maciej Liberda czytano: 1669 razy

W weekend 26-27 maja kadeci Gorców udali się do Poznania i Jarocina na rewanżowe mecze w ramach eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W sobotę, po dobrej, choć chaotycznej grze, wygrywamy ze Spartą 31:7.

W niedzielę na odmianę, po bardzo dobrej i ofiarnej grze, zwłaszcza w obronie, przegrywamy z Posnanią Poznań 7:17. W środę, 30 maja, po pełnym dramaturgii meczu, wygrywamy z Juvenią Kraków 33:20, do 48 minuty przegrywając 5:20! Bardzo dobra gra w ostatnich 12 minutach dała nam jednak pewne zwycięstwo w derbach małopolski. Teraz przed kadetami Finałowy Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 w Lublinie 9 czerwca i baraże o awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Warszawie - 17 czerwca.
Posnania Poznań – RC Gorce Raba Niżna 17:7 (5:0)
Punkty: Lach Michał 7
Sparta Jarocin – RC Gorce Raba Niżna 7:31 (0:19)
Punkty: Lach Michał 14, Kozak Bartek 5, Jamróz Jakub 5, Kowalczyk Patryk 5, Kuczaj Mirosław 2
RC Gorce Raba Niżna – Juvenia Kraków 33:20 (5:13)
Punkty: Nalepa Tomasz 10, Kuczaj Mirosław 10, Lach Michał 8, Olszewski Marcin 5

Skład: Kowalczyk Patryk, Haras Bartłomiej, Nalepa Tomasz, Kowalczyk Grzegorz, Janik Dariusz, Kowalczyk Kamil, Gacek Piotr, Kuczaj Mirosław, Lach Michał, Knowa Mirosław, Miśkowiec Marek, Kubisz Adam, Olszewski Marcin, kowal Stanisław, Jamróz Jakub, Kozak Bartłomiej, Michalak Jarosław, Wronka Seweryn
Trener: Łukasz Kościelniak